VIDEO: Forbidden to drift

   Chýbali sme Vám? Po kratučkej odmlke (pár rokov) sme som tu späť, aby som priniesol do vaších životov trocha zábavy a petrolhead lifestylu. Po dlhom čase rozhodovania som si povedal že nebudem oživovať zašlú slávu betaverzie PetrolHeads.sk, ale odpálime to nanovo. Čistý list, new era, a tak…chápeš 🙂
    Odpáliť som sa to rozhodol touto novotinou od Chrisa Forsberga a Nik Nak-a. Z tejto dvojice Chrisa budete poznať zrejme o niečo viac (cca 99%), až na to, že v tomto video príbehu by mal byť v podstate vo vedľajšej úlohe…mal by byť.


Všetko sa začína príchodom týchto dvoch k rampe Lotyšského prístavu. Vrátnika nerobí nikto iný ako Kristapp Blušs. Ak má niekto deja vu a nevie si spomenúť, táto kombinácia naše srdcia zohriala vo videu BADASS LATVIAN.Tentokrát chlapci z HGK Motorsport prekopali BMW M3 E36 pre nášho dnešného hrdinu – Nik Nak-a. Vlastným menom Nikolass Bertrans. 12 ročný drifťák z Lotyšska. Áno. 12 ročný. DRIFTER! Ako už tušíš, Z E36tky ostalo nič. Teda, tvar a nejaký ten základný ram by pasoval.

   //M3 S50 išla von, a dnu si našla cestu monštruózny 6.2L LS3 spárovaný so sekvenčným Samsonasom. Karoséria dostala komplet kevlarový šat – odvrchu dole, spredu dozadu, zľava doprava…
O uhly sa postara vpredu aj vzadu namontovaný Wisefab, podvozok Feal, brzdy Wilwood, chladiče umiestnené vzadu a diferák od Winters. Špecialitou sú nastaviteľné pedály a volant, pre potreby jazdca menšieho vzrastu.


Pohodlne sa usaďťe ako tento japonský rybár a uživajte v pokoji.